Łatwy kredyt? To możliwe

Być może jest to trudne do wyobrażenia, ale łatwe kredyty naprawdę są możliwe. Wystarczy tylko dobrze poszukać. Banki dobrze na nich zarabiają, a konsumentom są potrzebne. To wszystko sprawia, że rzeczywiście można znaleźć coraz lepsze oferty na niedrogi kredyt. Procedury też są uproszczone, a można też znaleźć kredyty bez zaświadczeń.

Co, gdzie i jak?

Jeśli polujecie na tani kredyt, warto zainteresować się pewnymi pojęciami i skrótowcami z zakresu finansów i bankowości. Mamy na myśli między innymi takie funkcje jak model AIS. Dzięki niemu bank, w którym staramy się o kredyt, może uzyskać dostęp do informacji z naszego podstawowego konta bankowego, w którym przetrzymujemy swoje pieniądze. Dzięki temu widać miesięczne wpływy i rozchody, a także bieżące saldo. Jeśli wszystko przebiega dobrze, takie informacje zdecydowanie mogą pomóc w otrzymaniu niedrogiego kredytu. Nie wszystkie placówki oferują korzystanie z tego modułu. Wśród tych, które wprowadziły ten system wyróżnić można: Alior Bank, PKO czy Bank Millenium – jeśli ktoś potrzebuje, to oddziały tych banków znajdują się m.in. w Sosnowcu – sprawdź na sosnowiecinfo.pl.

Bez wychodzenia z domu?

Tak, obecnie wiele spraw można załatwić nie ruszając się nawet z kanapy. Wystarczy wypełnić odpowiednie wnioski, czasem będzie do tego potrzebne skorzystanie ze skanera (mogą być wymagane skany niektórych dokumentów). Bankowość internetowa jest coraz lepiej zabezpieczana. Jednak przetrzymywane są nasze dane osobowe w dużej ilości, więc korzystanie z wniosków online jest bezpieczne, przy zachowaniu podstawowych zasad, tanie i łatwe w obsłudze!